SMBJ30A-AT/TR13
Manufacturer Part Number:
SMBJ30A-AT/TR13
Manufacturer/Brand:
YAGEO Group
Part of Description:
SMBJ, DO-214AA, 30V, 48.4V, AUTO
Stock Condition:
29,994
Manufacturer :
YAGEO Group
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
12.4A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
600W
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
30V