P1CA-SAMSAM-141CJ-36
Manufacturer Part Number:
P1CA-SAMSAM-141CJ-36
Stock Condition:
130
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Hand Formable .141
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C