0039000038-10-W9
Manufacturer Part Number:
0039000038-10-W9
Manufacturer/Brand:
Molex
Part of Description:
10" PRE-CRIMP A2064 WHITE
Stock Condition:
150
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
White
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
18 AWG