FJH-50-R-09.52-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-50-R-09.52-4
- Length :
- 9.520" (241.81mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)