FJH-43-R-03.50-4
Manufacturer Part Number:
FJH-43-R-03.50-4
Length :
3.500" (88.90mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
43
Pitch :
0.020" (0.50mm)