FJH-50-D-16.15-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-50-D-16.15-4
- Length :
- 16.1" (408.9mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)