FJH-50-D-14.50-4
Manufacturer Part Number:
FJH-50-D-14.50-4
Part of Description:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Length :
14.5" (368.3mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.020" (0.50mm)