FJH-50-D-14.30-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-50-D-14.30-4
- Length :
- 14.3" (363.2mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 50
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)