FJH-50-D-13.50-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-50-D-13.50-4
- Length :
- 13.5" (342.9mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)