FJH-40-R-03.40-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-40-R-03.40-4
- Length :
- 3.400" (86.36mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)