FJH-15-R-07.56-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-15-R-07.56-4
- Length :
- 7.560" (192.02mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)