FJH-10-R-20.67-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-10-R-20.67-4
- Length :
- 20.6" (523.2mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)