FJH-30-R-100.00-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-30-R-100.00-4
- Length :
- 100.0" (2540.0mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)