FJH-15-R-04.72-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-15-R-04.72-4
- Length :
- 4.720" (119.89mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)