FJH-15-D-39.50-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-15-D-39.50-4
- Length :
- 39.5" (1003.3mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)