FJH-30-R-03.30-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-30-R-03.30-4
- Length :
- 3.300" (83.82mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)