FJH-30-R-03.14-4
Manufacturer Part Number:
FJH-30-R-03.14-4
Length :
3.140" (79.76mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
30
Pitch :
0.020" (0.50mm)