FJH-30-D-08.50-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-30-D-08.50-4
- Length :
- 8.500" (215.90mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 30
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)