FJH-25-R-126.00-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-25-R-126.00-4
- Length :
- 126.0" (3200.4mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)