FJ-10-R-12.90-4
- Manufacturer Part Number:
- FJ-10-R-12.90-4
- Part of Description:
- 1MM FLEX CABLE JUMPER
- Length :
- 12.9" (327.7mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)