FJ-25-R-63.50-2
- Manufacturer Part Number:
- FJ-25-R-63.50-2
- Part of Description:
- 1MM FLEX CABLE JUMPER
- Length :
- 63.5" (1612.9mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)