FJH-50-R-47.24-4
Manufacturer Part Number:
FJH-50-R-47.24-4
Part of Description:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
Length :
47.2" (1198.9mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.020" (0.50mm)