FJH-40-R-07.70-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-40-R-07.70-4
- Length :
- 7.700" (195.58mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 40
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)