FJH-24-R-10.70-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-24-R-10.70-4
- Length :
- 10.7" (271.8mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)