FJH-50-D-07.69-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-50-D-07.69-4
- Length :
- 7.690" (195.33mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 50
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)