FJH-24-R-08.98-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-24-R-08.98-4
- Length :
- 8.980" (228.09mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)