FJH-40-D-03.58-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-40-D-03.58-4
- Length :
- 3.580" (90.93mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 40
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)