FJH-30-R-05.19-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-30-R-05.19-4
- Length :
- 5.190" (131.83mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)