FJH-10-R-28.00-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-10-R-28.00-4
- Length :
- 28.0" (711.2mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)