FJH-25-R-06.30-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-25-R-06.30-4
- Length :
- 6.300" (160.02mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)