FJH-15-R-02.16-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-15-R-02.16-4
- Length :
- 2.160" (54.86mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)