FJH-15-R-02.20-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-15-R-02.20-4
- Length :
- 2.200" (55.88mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)