FJH-15-R-02.00-4
Manufacturer Part Number:
FJH-15-R-02.00-4
Part of Description:
CABLE FFC 15POS 0.50MM 2"
Stock Condition:
532
Length :
2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.020" (0.50mm)