CA-DK10-08-101.6-A-44-88
- Manufacturer Part Number:
- CA-DK10-08-101.6-A-44-88
- Manufacturer/Brand:
- Adam Tech
- Part of Description:
- CABLE FFC/FPC 8POS 1MM 4"
- Stock Condition:
- 361
- Manufacturer :
- Adam Tech
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 4.000" (101.60mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.315" (8.00mm)
- Number of Conductors :
- 8
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)