FJH-10-R-24.00-4
- Manufacturer Part Number:
- FJH-10-R-24.00-4
- .5MM FLEX CABLE JUMPER
- Stock Condition:
- 83
- Length :
- 24.0" (609.6mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)