FACIBB15P107-221153G
- Manufacturer Part Number:
- FACIBB15P107-221153G
- Manufacturer/Brand:
- ElectronAix
- Part of Description:
- FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR
- Stock Condition:
- 1
- Manufacturer :
- ElectronAix
- Product Category :
- Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
- Contact Termination :
- Length :
- 4.21" (107.00mm)
- Number of Positions :
- 15
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)