FASEGA20P150-221133GT
- Manufacturer Part Number:
- FASEGA20P150-221133GT
- Manufacturer/Brand:
- ElectronAix
- Part of Description:
- FFC 0,5mm Same 20P TL150mm (2,3
- Manufacturer :
- ElectronAix
- Product Category :
- Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
- Contact Termination :
- Length :
- Number of Positions :
- 20
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)