CNN1.25BK50
- Manufacturer Part Number:
- CNN1.25BK50
- Part of Description:
- EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK
- Stock Condition:
- 46
- Diameter - Inside, Expanded :
- 1.750" (44.45mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.250" (31.75mm)
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 150°C
- Wall Thickness :
- 0.028" (0.71mm)