CNN0.50BK100
- Manufacturer Part Number:
- CNN0.50BK100
- Part of Description:
- EXPAND SLEEVE 1/2" X 100' BLACK
- Stock Condition:
- 5
- Diameter - Inside, Expanded :
- 0.750" (19.05mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.500" (12.70mm)
- Length :
- 100' (30.48m)
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 150°C
- Wall Thickness :
- 0.028" (0.71mm)