CC0805GRNPOABN220
Manufacturer Part Number:
CC0805GRNPOABN220
Part of Description:
CAP CER 22PF 200V C0G/NPO 0805
Capacitance :
22 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
200V