CWT-13-W122-9
Manufacturer Part Number:
CWT-13-W122-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
SLDR SLV WIRE-WIRE 0.512/0.591"
Manufacturer :
Product Category :
Solder Sleeve
Color :
Clear
Diameter :
0.512" (13.00mm), 0.591" (15.01mm)
Features :
Pre-Installed Lead Wire
Length :
1.791" (45.50mm)