Q2-XT-18AWG-01-QX50FT
- Manufacturer Part Number:
- Q2-XT-18AWG-01-QX50FT
- Part of Description:
- TUBING 0.039" ID POLY 50' BLACK
- Diameter - Inside :
- 0.039" (1.00mm)
- Diameter - Outside :
- 0.071" (1.80mm)
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Wall Thickness :
- 0.016" (0.40mm)