BM71-250-175-7641Y
Manufacturer Part Number:
BM71-250-175-7641Y
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
BM71-250-175-7641YL
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.13" ~ 0.22" (3.2mm ~ 5.5mm)