HX-375-150-YL-S
Manufacturer Part Number:
HX-375-150-YL-S
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)