BM71-125-175-7641Y
- Manufacturer Part Number:
- BM71-125-175-7641Y
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- BM71-125-175-7641YL
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)