HX-SCE-1K-25.4-50-2
Manufacturer Part Number:
HX-SCE-1K-25.4-50-2
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" RED
Color :
Red
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)