M71-125-175-7641Y
Manufacturer Part Number:
M71-125-175-7641Y
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
M71-125-175-7641YL
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)