ZHD-SCE-9.5-50-S1-9
- Manufacturer Part Number:
- ZHD-SCE-9.5-50-S1-9
- Part of Description:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Color :
- White
- Label Size :
- 0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)