HX-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Manufacturer Part Number:
HX-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)