HX-SCE-1K-19.0-50-S3-4
Manufacturer Part Number:
HX-SCE-1K-19.0-50-S3-4
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.75" x 1.97" (19.0mm x 50.0mm)